Poslední karton piv vyhrál Ladislav Pavlát, který jako jediný získal ve dvanáctém kole sedmnáct bodů a to znamená, že uhodl devět z deseti utkání na kuponu. Může si tedy přijít pro poslední karton piv.

Jinak poslední kolo přílišné změny v celkovém pořadí nepřineslo. První místo - a tím pádem výhru v podobě horského kola - udržel Jaroslav Hasan z Hrabůvky, který celkově nasbíral sedmadevadesát bodů. Také na druhé příčce se nic nezměnilo, a televize tak míří za Jaroslavou Novákovou z Poruby, která celkově získala o dva body méně. Ani situace na třetím a čtvrtém místě nedoznala změn. Přehrávač MP3 získala Zdeňka Kaduchová z Vítkovic, pro mobilní telefon si může přijít nejlepší mimoostravský soutěžící, Svatopluk Novák z Hlučína.

První změna oproti minulému kolu je na pátém místě. Na něj se vynikajícím výsledkem v posledním kole, když získal čtrnáct bodů, dostal Miroslav Ritnosik ze Zábřehu. Za to si zaslouží poukázku na pět set korun. I na další dvě místa se hráči dostali až v posledním kole. Gabriela Hýžová z Krásného Pole a Vladimír Matějka z Ostravy-Jihu ve dvanáctém kole získali shodně po jedenácti bodech a celkově nasbírali bodů osmaosmdesát. Prvně jmenovaná získala ledvinku na kolo s bandaskou, na druhého čekají reklamní předměty Baníku a Deníku.

Na osmém místě skončil Jaroslav Mrázek z Poruby a získal knihu se sportovní tematikou. Tričko Deníku a kšiltovku vyhrál devátý v pořadí Vlastimil Hudeček z Muglinova a pro poslední desátou cenu, fotbalový míč, si může přijít Milan Niedermaier z Mariánských Hor. Kosmetický balíček, což je cena pro nejlepší ženu celkového pořadí, získává Jaroslava Nováková z Poruby.

Bohužel žádný z hráčů Tip Ligy Moravskoslezského deníku nakonec nezasáhl do soutěže o bečku piv. Tu získal nejlepší tipující kraje a hráči, kteří tipovali u nás v Ostravě, se mohou jen s velkým odstupem dívat na vítěze. Eduard Damek z Nošovic totiž získal sto dvacet tři bodů a to je o celých šestadvacet více než vítěz naší Tip Ligy Jaroslav Hasan. Snad se vám příště povede lépe.

Děkujeme všem hráčům za účast v soutěži a těšíme se na shledanou při dalším kole, které vypukne hned se začátkem fotbalových soutěží, tedy ke konci prázdnin.

Vítězové Tip Ligy

1. místo: horské kolo: Jaroslav Hasan, Hrabůvka

2. místo: barevný televizor: Jaroslava Nováková, Poruba

3. místo: přehrávač MP3: Zdeňka Kaduchová, Vítkovice

4. místo: mobilní telefon: Svatopluk Novák, Hlučín

5. místo: poukázka à 500 Kč: Miroslav Ritnosik, Zábřeh

6. místo: ledvinka na kolo s bandaskou: Gabriela Hýžová, Krásné Pole

7. místo: reklamní předměty Baníku a Deníku: Vladimír Matějka, Ostrava-Jih

8. místo: kniha se sportovní tematikou: Jaroslav Mrázek, Poruba

9. místo: Tričko Deníku a kšiltovka: Vlastimil Hudeček, Muglinov

10. místo: kopací míč: Milan Niedermeier, Mar. Hory

Cena pro nejlepší ženu - kosmetický balíček Jaroslava Nováková, Poruba