Trápení Kvitové nekončí, v Dauhá vypadla s 88. tenistkou světa

Pátá nasazená Petra Kvitová nenavázala v Dauhá na úterní vítězství nad krajankou Barborou Strýcovou a ve třetím kole vypadla s 88. hráčkou světa Jelenou Ostapenkovou z Lotyšska, které podlehla 7:5, 2:6 a 1:6.

24.2.2016 1

Petra Kvitová ve Fed Cupu proti Rumunsku.Foto: ČTK/PR/Česká sportovní / Pavel Lebeda

Nejlepší česká tenistka tak v osmém letošním zápase zaznamenala šestou porážku. Kvitová v utkání plném chyb z obou stran potvrdila, že v této sezoně marně hledá formu z úspěšných období v minulých letech. Osmá tenistka světového žebříčku sice vyhrála první set 7:5 a ve druhém vedla 2:1, její osmnáctiletá soupeřka ale následně zpřesnila údery a hra Kvitové se začala rozpadat.

Z následujících dvanácti gamů dvojnásobná wimbledonská šampionka vyhrála jediný, navíc při soupeřčině servisu, a symbolicky při vlastním podání zápas prohrála za necelé dvě hodiny. Celkově přišla Kvitová o podání osmkrát, během černé série v druhém a třetím setu dokonce šestkrát v řadě.

Autor: ČTK

24.2.2016 VSTUP DO DISKUSE 1

Ilustrační foto. Dopravní nehoda v Klimkovicích.

Klimkovice bojují s kamiony

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
2 29

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

Andrea Babišová z Bohumína: Největší radost z podoby jmen měl šéf marketingu ANO

/ROZHOVOR/ Kandidovala za hnutí ANO na osmém místě. Stala se nejúspěšnější kandidátkou své strany v okrese.

SPD: Za úspěch v regionu vděčíme i zkušenostem s islamizací Havířova

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ Moravskoslezský kraj byl s 13,87 procenty všech hlasů pro SPD nejúspěšnějším volebním regionem v ČR.

ČSSD: Nikde nikdo, ani slovo... ODS: Dnes není důvod plakat!

/OHLÉDNUTÍ ZA VOLBAMI/ Sokolská třída v centru Ostravy. Obvyklé místo volebních štábů dvou stran z opačného politického spektra nemůže naskýtat v sobotu v podvečer odlišnější pohled. Zatímco u občanských demokratů panuje rušno i vstřícnost, sociální demokraté mají v oknech tmu, zamčeno a telefony neberou.

OHLÉDNUTÍ DENÍKU: Zajímavosti a čísla z voleb v kraji

Hnutí ANO není jediné, kdo sklidil v letošních volbách u voličů v kraji výrazný úspěch, slaví i druhé SPD Tomia Okamury. Podívejte se s námi, jaké další zajímavé postřehy redaktoři Deníku v letošních volbám zaznamenali.