V prvním kole vyřazovacích bojů ostravští hráči zdolali tým SF SK Kotlářka EN Praha v obou zápasech 4:2. Jasně se ukázalo, že legenda Petr Korbel, který vybojoval pro svůj tým tři body, je stále výraznou oporou. Nyní čeká Ostravany další, semifinálový krok, jejich soupeřem bude celkově čtvrtý celek po základní části DTJ Hradec Králové. Novinkou je, že série se hraje již na tři vítězná utkání.

Diváci se mohou těšit na velmi atraktivní souboj, domácí nastoupí v plné sestavě, tedy s řeckou hvězdou a jedním z nejlepších obranářů na světě Panagiotisem Gionisem, Srbem Aleksandarem Karakaševičem a mistrem ČR v deblu můžu z letošního roku Tomášem Treglerem. Tato trojice v těchto dnech reprezentuje své země na Mistrovství světa družstev ve Švédském Halmstadu, posledním hráčem ostravského týmu bude nadějný Ondřej Bajger.

Domácí tým motivovaný oceněním pro nejlepší sportovní kolektivu města Ostravy roku 2017 chce využít výhody prvních dvou zápasů na vlastních stolech, hraje se ve dnech 10. a 11. května vždy od 18 hodin v Pavilonu A na Výstavišti Černá louka.

KAUZA BAROŠ. Od soboty fotbaloví příznivci v Česku sledují reakce sparťanů, kterým se nepozdávala hra kapitána Baníku Milana Baroše. Ten v 86. minutě rozhodl o vítězství 3:2. Po šlágru 26. kola takhle slavil zisk tří bodů s trenérem Bohumilem Páníkem.
Z kapitána Baníku je psanec aneb Když sparťané neřeší sebe, ale Baroše
Jaké bude panovat letos na Prosperita Open počasí?
Chorvatský přemožitel Rosola postoupil v Ostravě do čtvrtfinále