„Začali jsme trochu v obměněné sestavě, aby dostaly prostor všechny hráčky. Přerov v prvním setu navázal na svůj bojovný výkon ze soboty, ale další tři už jsme měli pod kontrolou a soupeře přehráli,“ srovnal ostravský trenér Zdeněk Pommer dva duely ve dvou dnech se stejným protivníkem. Sobotní 15. kolo extraligy Ostrava doma vyhrála 3:0.

Ve 3. kole Českého poháru, který už se hraje na dva zápasy, narazí na brněnské Královo Pole. Souboj začne v úterý 7. prosince doma, k odvetě pod Špilberkem dojde až v lednu 2022.

Zápasníci Sokola Vítkovice se podesáté v řadě za sebou stali mistry ČR ve volném stylu.
V Česku se nejlépe perou kluci z Vítkovic. Mistry jsou podesáté v řadě za sebou

Ještě předtím, už ve čtvrtek 2. prosince od 17 hodin, se ostravský tým utká s Královým Polem pod svou sítí v dohrávce 10. kola extraligy a hned v sobotu ho ve stejné soutěži čeká zápas v Praze proti Olympu.

„Věděli jsme, že koncem roku budeme mít program nahuštěný. Věřím, že to zvládneme, protože jsme dobře rozehraní především z evropského poháru, a hlavně ve čtvrtek a v úterý nám určitě pomůžou naši skvělí fanoušci,“ prozradil kouč TJ Ostrava, která v extralize vyhrála jedenáct ze třinácti utkání.