„Byli jsme důraznější ve všech činnostech,“ ocenil ostravský trenér Zdeněk Pommer rychlý průběh středečního zápasu se Šternberkem. Hotovo bylo za 72 minut. „V některých pasážích jsme byli malinko vlažnější, ale pak jsme se zase vrátili k agresivitě. Pochválit musím celý tým včetně střídajících holek, které přišly na hřiště,“ dodal Pommer.

Utkání 20. kola volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Ostrava 0:3.
OBRAZEM: Frýdek-Místek vzdoroval jen set. Pak derby ovládla Ostrava

Ostrava dominovala na podání, soupeřky porazila na esa 11:6 a na body z bloků 9:2. „Na začátku druhého setu nás soupeř zatlačil, ale my jsme to ustály, mohly jsme si tak něco vyzkoušet ke konci a jsme za to rády. Těšíme se na televizní utkání s Libercem, na které bych chtěla pozvat diváky,“ připomenula ostravská smečařka Andrea Štrbová, že další zápas hrají před kamerami ČT sport až v pondělí 24. ledna, kdy v hale ve Varenské ulici přivítají od 17 hodin vedoucí Liberec.

Florbalové Vítkovice si z Chomutova odváží double - muži porazili ve finále Poháru Českého florbalu Spartu Praha 6:4 a ženy zdolaly Chodov 3:2 v prodloužení.
OBRAZEM: Florbalisty Vítkovic si holky dobírat nebudou. V poháru zařídili double