Nadhazovač Arrows, Jan Řeháček, však ví, jak na ně. V předminulém finále je v prvním utkání nepustil k jedinému bodu. Arrows tehdy vyhráli 1:0. Zopakuje podobný výkon i v sobotu v Brně? Zatím Řeháčka limituje mizerná forma.

V sobotu se utkáte s Draky, kteří vás dokázali pokořit ve dvou předchozích finále. Asi se dost těšíte na odvetu.

To určitě. S Draky jde vždy o vyhecovanější zápasy. I když výsledkově se jim daří, já osobně si myslím, že jsou slabší než v minulosti. Především v poli nejsou zdaleka tak suverénní. Porazila je v minulém kole Krč a já doufám, že ji dokážeme napodobit i my. Draci jsou tedy podle vás slabší než v minulosti.

Jak jsou ale na tom po velkých předsezonních změnách Arrows?

Nedokážu posoudit, jestli mámelepší nebo horší tým. Každopádněmámemladší mančaft. Přišlo hodně mladých kluků, kteří vynikají dravostí. Na druhé straně je fakt, že nám chybějí zkušenosti.

Vy osobně na Draky recept znáte. V předloňském finále jste je dokázal udržet na nule. Jak na ně?

To bývalo. Teď se opírají o Budského, Drehera a Břeně. Když je eliminujeme, bude dobře. Jak už jsem říkal, nejsou zdaleka tak jistí jako v minulých sezonách.

Vám osobně se ale v této sezoně vůbec nedaří. Stále hledáte svou ideální formu. S tou současnou byste na Brňany asi neměl.

Doufám, že se zrovna na nich třeba chytím. Zatím to z mé strany opravdu nestojí za nic. Za pár dnů ale jedeme do Holandska, tak doufám, že to před pohárem zlomím. Draci jsou zrovna soupeř, na kterém se ztracená forma dá najít.