Neúspěch v sérii s Brnem nebude mít ani výrazný finanční dopad na rozpočet klubu v další sezoně. "Náš hlavní a klíčový partner nám nadále zachovává přízeň. Někteří menší sponzoři možná odejdou a my budeme muset hledat další, ale žádné výrazné snížení rozpočtu nečekáme ani neplánujeme," řekl manažer Tomáš Zedník.

Klub podržel ve funkci kouče Tomáše, který se má v příští sezoně vrátit s mužstvem přinejmenším do horní čtyřky. "Budeme ale hledat asistenta, aby byl na střídačce i druhý názor. Také kvůli komunikaci v týmu," naznačil Zedník, že verbální kontakt mezi trenérem a americkými hráči Chingem a Burrowem během zápasů zřejmě nebyl ideální. "Je to také z toho důvodu, aby se zlepšila komunikace s Američany," připustil.

Zedník nevyloučil, že v průběhu letní přípravy dojde ke změnám, ale zdůraznil, že klub udělá maximum pro to, aby kádr nebyl slabší. "Nějaké nabídky jsou. My ovšem rozhodně hráče, kteří tady jsou, chceme udržet a současný kádr ještě posílit. V příští sezoně chceme hrát znovu o medaile," dodal Zedník.