close Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl majitel společnosti GoNet Pavel Górecki, moderuje redaktorka Deníku Martina Klíšťová, 12. února 2024, Ostrava. info Zdroj: Deník/Jan Lakomý zoom_in Dalším hostem je ostravský podnikatel Pavel Górecki, majitel společnosti goNet.cz, která prorazila se svou službou internetové televize Lepší.TV. V podcastu hovoří o začátcích podnikání, připojování klientů k internetu v době, kdy pojem internet znal jen málokdo. I o tom, jak vznikal internetový televizní program nebo v čem je Lepší.TV lepší.

„V čem je Ferrari lepší než Fabia? Obě auta mají čtyři kola, obě auta nás dovezou k cíli, ale potom je to v designu a v detailu zpracování. Když šlápnu na plyn, dostanu se rychleji k cíli, stejná je i naše filozofie,“ říka podnikatel Pavel Górecki. Lepší.TV zdolala v loňském roce metu sto tisíc platících zákazníků. Ti mohou mimo jiné využívat až sto denního zpětného shlédnutí pořadů, což je jedna z hlavních výhod jeho internetové televize.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout ZDE.

Před deseti lety Pavel Górecki koupil a nechal zrekonstruovat vilu na Landeku, je jeho domovem, ale zároveň také jedním z nejčastějších míst v Ostravě, kde si lidé říkají své ano. Vila je obklopena velkým pozemkem. „Zahrada byla úplně zarostlá, podařilo se nám tam ale najít amfiteátr. Ten jsme kompletně zrekonstruovali, když byl hotový, přišlo nám škoda, jej nevyužít, tak jsme tam loni uskutečnili první ročník festivalu Divadelní hvězdy nad Ostravou,“ říká a doplňuje, že druhý ročník bude zase o něco lepší než ten předchozí.