Záměrem podcastu je přinášet rozhovory se zajímavými hosty, jejichž životy, práce a osudy jsou spojeny s Ostravou a regionem jako takovým.

Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl jednatel společnosti Moravian-Silesian Tourism Petr Koudela, moderuje Martina Klíšťová, 9. Dubna 2024, Ostrava.Zdroj: Deník/Jan Lakomý

Lákat turisty do našeho regionu má za úkol krajská centrála cestovního ruchu Moravian Silesian Tourism, ta v poslední době sází především na dobré jídlo lokálních podniků a také na technické památky.

K tomu využívá Technotrasu, která získala v loňském roce v celorepublikové soutěží ocenění Nejlepší počin v kategorii Turistický produkt, a gastromapu Pojez. „Chceme ukázat, že je tady kromě spousty zážitků i místo s dobrým jídlem. Vytvořili jsme takový komunikační brand, pilotní. Je to mapa podniků, které se přihlásily, a které nám pomáhají propagovat region coby region s dobrým jídlem, pitím a provozy,“ říká Petr Koudela jednatel krajské centrály cestovního ruchu.

Všechny díly podcastu najdete ZDE

„Připravujeme i náměty pro televize, pro natáčení pořadů nebo třeba i pro návštěvy influencerů, bloggerů, novinářů z celého světa,“ doplňuje.

Zaposlouchejte se do nejnovějšího dílu zde na webu, na YouTube, Spotify nebo Apple Podcast.