Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl český divadelní a filmový herec, zpěvák, písničkář a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo, moderuje redaktorka Deníku Kateřina Součková, 29. listopadu 2023, Ostrava.Zdroj: Deník/Jan LakomýV Havířově se vyučil elektrikářem a nyní je jednou z hlavních postav české hudební scény. Richard Krajčo se svou kapelou Kryštof vystupuje už přes 30 let.

„Budeme vystupovat tak dlouho, dokud to půjde,“ uvedl Krajčo v podcastu Deníku Ostravské ozvěny. Nechybělo ani vyjádření k modrému obleku značky Burberry, který společně se stříbrnou kabelkou a botami do špičky pobouřil po Slavících české sociální sítě.
„Češi jsou konzervativnější, než jsem si původně myslel. Ta lavina, která se po Slavících strhla, byla šokující,“ přiznal zpěvák.

Richard Krajčo se v podcastu Ostravské ozvěny vyjádřil k reakcím na jeho oblek na Slavících.
Krajčo o obleku na Slavících: Byl jsem v šoku, jak jsou Češi konzervativní národ

V podcastu prozradil, jak vzpomíná na svůj rodný kraj a zmínil také, co podle něj Ostravě chybí. „Ostrava by si zasloužila více pozornosti, investic, více odvážné architektury a fotbalový stadion,“ konstatoval Krajčo.

Richard Krajčo, sobotní magnet na Stezce Valašce a pátá celebrita na tamním chodníku slávy.
VIDEO: Překvapení pro turisty! Richard Krajčo připravil na Pustevnách koncert

Zaposlouchejte se do třetího dílu Ostravských ozvěn výše.

Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl český divadelní a filmový herec, zpěvák, písničkář a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo, moderuje redaktorka Deníku Kateřina Součková, 29. listopadu 2023, Ostrava.Hostem podcastu Ostravské ozvěny byl český divadelní a filmový herec, zpěvák, písničkář a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo, moderuje redaktorka Deníku Kateřina Součková, 29. listopadu 2023, Ostrava.Zdroj: Deník/Jan Lakomý