Firma proto posílila svůj management, jeho noví členové by měli stabilizovat řízení a zabezpečit expanzi. V úterý o tom informoval mluvčí skupiny RPG Real Estate Petr Handl. Finanční ředitelkou RPG Služby se stala Anna Hudečková (50), která do firmy přišla z ekonomické sekce divize Technologie společnosti Skanska CZ. Stavebním projektům firmy bude šéfovat Libor Chlopčík (35), který dosud také působil ve společnosti Skanska CZ mimo jiné jako šéf její polské pobočky.

Ředitelkou PR a prodeje pozemků je nově Soňa Volfová (31), jež dříve pracovala jako mluvčí jihomoravské policie. Přišla rovněž ze Skansky, kde v posledních dvou letech vedla oddělení vnějších vztahů. Novým ředitelem divize FM2C, která má na starost vyhledávání nových klientů a péči o ně, se stal Jan Košař (41), dříve zaměstnanec ostravské ORCO Property Management.

Společnost RPG Služby vznikla v únoru 2007 jako společný podnik RPG Real Estate, jenž ovládá Zdeněk Bakala a fond Crossroads Capital Investments, a skupiny OKIN GROUP. RPG Služby se dosud starala především o nemovitost RPG Real Estate, mezi kterými je přes 44.000 bytů a 69 komerčních nemovitostí z bývalého majetku OKD. Firma letos plánuje obrat kolem 400 milionů korun, z toho 300 milionů za stavební práce a 100 milionů korun za drobnou údržbu.