Dvaačtyřicetiletý Vladimír Netušil je známý motoristické veřejnosti jako pilot nezávislé závodní stáje Formule 3 - Effective Racing. Tento vizionář považuje za svůj cíl nejen závodit, ale také budovat mezinárodně uznávanou značku s unikátním obchodním networkingem.

Čtěte také

Na slavnostní zahájení sezony v beskydské golfové destinaci proto přivezl 18. dubna v rámci vzájemné propagace formuli. „A mým úkolem bylo tu stezku, která propojuje ty dva krásné resorty, projet ve formuli. Slíbil jsem to, proto jsem tady. Stezka se ještě projet nedá, proto slibuju, že přijedu zas i s tou formulí,“ uvedl s úsměvem.

Spojení motorů a greenů

Právě jeho nové partnerství s 55 Holes Golf Destination otevírá dveře do nových obzorů podnikání. Stal se proto partnerem prestižního Grand Opening 2024 - Golf Resort 55 Holes, kde vznikla inovativní a zcela nečekaná spolupráce spojující svět motorsportu s exkluzivní golfovou destinací. Toto spojení motorů a greenů představuje nejen významnou golfovou událost roku, ale také zahajuje novou éru, která propojuje vášeň, přesnost a strategii.

"Je pro mě velkou ctí být součástí této inovativní spolupráce, která spojuje svět motorsportu s exkluzivní golfovou destinací. Partnerství mezi Effective Racing, Enter Business Clubem a 55 Holes Golf Destination nejen otevírá nové obzory podnikání, ale také rozšiřuje možnosti pro naše klienty a partnery v obou odvětvích. Společně vytváříme prostředí pro synergii, poskytujeme platformu pro nové obchodní příležitosti a společenské kontakty. Jsme rádi, že můžeme přispět k rozvoji tohoto krásného regionu a podpořit charitativní aktivity, které poskytují pomoc tam, kde je to nejvíce potřeba," vysvětlil Vladimír Netušil, CEO Effective Racing a Enter Business Clubu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Samoobslužný obchod. Unikát v Čeladné budí nadšení, ale na smršť zákazníků čeká

Samoobslužná prodejna Čeladná | Video: Kaňoková Michaela