Den plný zábavy a sportu

K příležitosti otevření pobočky si automobilka pro návštěvníky připravila pestrý sportovní rodinný den. Od 9 do 17 hodin se můžete těšit na bohatý program plný zábavy a soutěží. Pro milovníky hokeje bude připraveno sledování mistrovství světa v hokeji, kde si můžete užít skvělou atmosféru s pivem v ruce.

Autobond Group Toyota otevírá v Ostravě novou pobočku a zve na sportovní rodinný den!Autobond Group Toyota otevírá v Ostravě novou pobočku a zve na sportovní rodinný den!Zdroj: se souhlasem Autobond Group a. s.

Pro každého něco

Ať už jste malí nebo velcí, každý si přijde na své. Pro nejmenší návštěvníky bude připravený svět plný bublin, balonků a jízdy v elektrických autíčkách.

Česká i světová interpretační, pěvecká a baletní špička se představí letos od 30. května do 3. července na Mezinárodním hudebním festivalu (MHF) Leoše Janáčka, který je považován za jeden z nejvýznamnějších festivalů klasické hudby v České republice.
Festival Leoše Janáčka bude také poctou Smetanovi a Dvořákovi

Dámy si mohou dopřát prosecco a užít si odpoledne v příjemné atmosféře. Pro sportovní nadšence jsou připraveny různé soutěže a aktivity, kde si zájemci mohou zasoutěžit a vyhrát zajímavé ceny.

Speciální nabídky na nové vozy

Během celého víkendu budou k dispozici skvělé nabídky na modely automobilů značky Toyota za neodolatelné ceny. Široká nabídka vozidel překvapí nejen svým designem, ale i inovativními technologiemi a výhodnými cenami. Těšit se můžete na velké jarní slevy modelů Yaris Cross, který je hlavní hvězdou celé kampaně, ale i na další modely jako jsou Aygo X, Corolla, C-HR, bZ4X, RAV4 či LCV modely.

My a naše vozy žijeme sportem

Prohlédnout si sportovní edici Autobond Group Toyota, kde kromě nového vozidla získáte i spoustu výhod, můžete zde https://www.autobond.cz/aktualita/autobond-sport-edition/.