Ostrava je prvním městem, kde zástupci banky v rámci ING oranžové tour tuto nabídku zájemcům podrobně představili a odpověděli i na dotazy zájemců.

Veronika Němcová, šéfka firemní komunikace zmíněné banky, uvedla, že na počátku investování zájemci stačí částka 100 korun a vstupní a výstupní poplatky jsou nulové.
Ředitel investičních produktů Petr Žabža a Jan Kaděra, produktový manažer investičních produktů ING Bank, upozornili, že banka nabízí on-line řešení.

„To znamená spolehlivé a bezstarostné řešení pro založení a správu investování. On-line službu pro založení a správu podílových fondů zájemci najdou na webu ING Bank, kde si z nabídky mohou vybrat odvážnější investoři i konzervativní začátečníci,“ upřesnil Petr Žabža.

Oranžová tour pokračuje tento týden konferencemi ve Zlíně a Olomouci, v příštím týdnu zamíří do Hradce Králové, Českých Budějovic a Plzně.

„Vnímáme, že investice do podílových fondů jsou pro běžného člověka složité, proto se snažíme objíždět v rámci naší tour města a snažíme se lidem dodat potřebné informace a také jim říkáme, že finanční rozhodnutí by dělat v momentu, kdy problematice rozumí,“ dodala Veronika Němcová.

ING bank má v ČR sedm poboček, zaměřuje se na on-line a digitální nabídku svých produktů. Banka má v současnosti v ČR asi 400 tisíc klientů, dvě pětiny z nich tvoří ženy.