Online nástroje v současnosti využívá více než 65 % klientů společnosti. I přes jasný trend používání digitální obsluhy existují momenty, kdy klienti preferují osobní kontakt, což dokazují i data obsluhy na zákaznické lince a v poradenských centrech.

Společnost má dvě velká poradenská centra v Českých Budějovicích a v Brně a dalších 26 poboček po celém Česku.

Radost a oslavy fotbalistů rezervy Baníku Ostrava, kteří nad své hlavy vynesli i trenéra Josefa Dvorníka.
Kouč Baníku o postupu: Prožívám to v sobě, jednu přípravu můžu roztrhat. A kádr?

Vloni začal E.ON s jejich vylepšováním. Už 30. května pak slavnostně otevírá zcela modernizovanou pobočku i v Ostravě, kterou zákazníci nově najdou v nákupním centru Nová Karolina. Návštěvníci se mohou v tento den od 12 do 17 hodin těšit na zábavný program pro celou rodinu.

Pobočka E.ONu v Nové Karolině má nový interiér, je vybavena novými technologiemi a interaktivními prvky.Pobočka E.ONu v Nové Karolině má nový interiér, je vybavena novými technologiemi a interaktivními prvky.Zdroj: se svolením E.ON

E.ON novou ostravskou pobočku slavnostně otevře 30. května speciálním eventem pro veřejnost. Od 12 do 17 hodin si mohou zákazníci i s celou rodinou užít přímo v Nové Karolině zábavné odpoledne plné různých aktivit. Děti mohou vybít energii ve skákacím hradě, ale i využít malování na obličej. Příchozím své pohybové umění předvedou parkouristé se svou show a na zájemce čeká řada přednášek o energetice, vytápění nebo fotovoltaických řešeních.

Onkologové FN Ostrava prezentovali v New Yorku výsledky léčby srdce a plic pomocí CyberKnifu.
Onkologové FN Ostrava prezentovali v New Yorku výsledky léčby srdce a plic

„Dnešní doba přináší díky online nástrojům spoustu možností. Ale existují okamžiky, kdy je osobní kontakt se zákazníkem neocenitelný. Klienti dlouhodobě oceňují širokou síť míst, kde nás mohou kontaktovat a také prozákaznický přístup, který zde nacházejí. Vždy je však co zlepšovat, a proto jsme se vloni rozhodli postupně výrazně modernizovat naše pobočky po stránce estetiky a funkčnosti. Nyní jsme vylepšili i naši pobočku v Ostravě, kterou jsme přesunuli na dostupnější místo v obchodním centru Nová Karolina Park. Zákazníkům zde nabídneme ještě větší komfort a lepší servis. Navíc jsme zvolili lokalitu, která je certifikována jako udržitelná budova, což zapadá do DNA naší společnosti,“ přibližuje Rudolf Uzlík, vedoucí akvizičních procesů společnosti E.ON Energie.

Návštěvníci si při slvnostním otevření mohou odpočinout v malé kavárně E.ONu, kde mohou načerpat energii ve formě kávy a něčeho sladkého zdarma. Prohlédnout si mohou i dva elektrické vozy KIA a zároveň se dozví i více informací o elektromobilitě. Všechny, kdo do nové ostravské pobočky E.ONu ve čtvrtek 30. května dorazí, čeká i soutěž o atraktivní cenu. Jeden šťastlivec si domů odnese poukaz na vyhlídkový let horkovzdušným balonem.