„Jsme rádi, že se nám daří schopné lidi udržet a také jim poskytnout adekvátní kariérní růst. V naší kanceláři tak bude působit již 17 právníků, což z Forlexu dělá jednu z největších mimopražských českých advokátních kanceláří, která je schopná klientům poskytnout právní služby v zásadě v jakékoli oblasti práva,“ říká partner Forlexu Pavel Říha.

Forlexu se daří úspěšně čelit boji o nejlepší profesionály, který na ostravském trhu s právními službami v současnosti probíhá.

"Kancelář Havel & Partners otevřela pobočku v Ostravě. Mají ale velký problém sehnat advokáty. Vnímáme jako pochvalu, že známá kancelář oslovuje právě naše právníky a snaží se je neúspěšně přetáhnout. A je pro nás přímo vyznamenáním, že se nám daří schopné lidi udržet a poskytnout jim adekvátní kariérní růst," pokračuje Pavel Říha.

Eva Ostruszka Klusová bude spoluodpovědná za vedení pracovněprávního týmu, poskytování služeb z oblasti zdravotnického práva a komunikaci s francouzsky hovořícími klienty. Lenka Němcová se bude i nadále podílet zejména na vedení brněnské pobočky kanceláře, vedení nemovitostního týmu a poskytování právních služeb v oblasti správního práva.

Advokátní kancelář Forlex působí především na Moravě a ve Slezsku od roku 2016. Její zástupci čerpají z téměř dvaceti let zkušeností z významných českých i zahraničních advokátních kanceláří i z podnikové praxe.

Nabízí komplexní a specializované právní služby na vysoké úrovni, na jaké jsou klienti zvyklí obvykle pouze u mezinárodních právních center. Díky spolupráci se zahraničními advokáty může Forlex nabízet spolehlivou právní podporu prakticky po celém světě.