Největší tuzemská výstava věnovaná vytápění a úsporám energií Infotherma se koná ve dnech 23. -26. ledna na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Na jejím 28. ročníku se představí více než 300 domácích i zahraničních firem a institucí, které návštěvníkům  představí  novinky a směry v moderním vytápění, v poradenských stáncích  se zájemci dozvědí, jak zefektivnit náklady na bydlení, modernizovat své domy.

Ve stánku Státního fondu životního prostředí  najdou aktuální informace k programu Nová zelená úsporám, energetické poradenství budou poskytovat například stánky ministerstva průmyslu a obchodu nebo Moravskoslezského energetického centra, Asociace rozúčtovatelů nákladů na teplo a vodu  (ARTAV) zase pomůže vyznat se v legislativě a nových předpisech.

Výstava  bude otevřena od pondělí 23. do středy 25. ledna denně od 9 do 18 hodin a ve čtvrtek 26. ledna od 9 do 16 hodin.  Plné vstupné stojí 100 korun, zlevněné 50, zájemci si ale po registraci mohou stáhnout volnou vstupenku. Odborné školy po domluvě s pořadateli mají vstup zdarma.