Celý večer se odvíjel dle již tradičního scénáře - majitel a zakladatel společnosti Martin Kovalský si postupně na pódium pozval tři členy Czech Cool Trade firemního podnikatelského klubu, aby je vyzpovídal o jejich profesní historii, úspěších, ale také morálních hodnotách, snech a cílech do budoucna.

První prototypy laviček městského mobiliáře firma odlila v ostravské betonárce tento týden.
V huti vyvinuli těžký beton z vedlejších produktů hutní výroby

První do křesla pro hosty usedl MUDr. Martin Jan Stránský, mimo jiné primář neurologie na Yale University, zakladatel a ředitel Polikliniky Na Národní a zakladatel Kanceláře Ombudsmana pro zdraví. Jako potomek významného československého rodu, který se narodil v emigraci v New Yorku, mluvil o svém dospívání a vlivu, jaký na něj měli rodinní přátele a zásadní osobnosti československé historie Ferdinand Peroutka, či Pavel Tigrid.

Poté se slova chopil Kamil Kůs, majitel realitní kanceláře Kaktus Reality, který mluvil o počátcích svého podnikání a s Martinem Kovalským se shodli, že pro oba byla formující pracovní zkušenost v zahraničí.

Petiční místo, kde můžete podpořit iniciativu za posílení signálu GSM, je také v bohušovské hospodě U Gerina. Signatáři si mohou zapůjčují průpisku i brýle.
Osoblažsko: Jak se žije s mobilem, když skomírá signál?

Posledním hostem večera byl celosvětově uznávaný slovenský kouč a obchodník Peter Urbanec. Ten na pódium vtrhl jako uragán a celý rozhovor se nesl v podobném duchu. Hlavním motivem byla osobní motivace a nastavení naší mysli k úspěchu.

Po rozhovorech následoval neformální networking.