Nakupovat přes letní měsíce v obchodním centru
Forum Nová Karolina se vyplácí.

Od 19. června zde probíhá velká letní soutěž se stíracími losy,
která potrvá až do 31. srpna 2020.

„Za nákupy rozdáváme návštěvníkům stírací losy. Všechny jsou výherní a nikdo od nás neodejde s prázdnou. Během prvních pár týdnů trvání soutěže jsme již rozdali desítky tisíc losů a odměnili stovky výherců. Kromě toho probíhají v nákupním centru velké sezónní slevy,“ uvádí Tomáš Lučan, marketingový ředitel obchodního centra Forum Nová Karolina.

Pro účast v soutěži stačí během konání akce nakoupit za minimálně 500 Kč v libovolném obchodě či stánku včetně hypermarketu Albert. Stírací losy získají zájemci na infostánku v přízemí obchodního centra na základě předložených účtenek z daného nebo předchozího dne.

Za každých utracených 500 Kč a více na jedné účtence lze získat jeden los, na jednu účtenku potom maximálně tři losy. Je možné uplatnit více účtenek z různých obchodů centra Forum Nová Karolina. Lidé také mohou soutěžit opakovaně. Počet losů na den a osobu není omezen.
Zdroj: Forum Nová Karolina.

V hlavní hře se soutěží o poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč. Na stíracím losu je třeba setřít čtyři pole se správným symbolem. Na každého majitele losu pak čeká odměna a malý dárek u jednoho z partnerů akce. V případě „nevýhry“ v hlavní hře se pak může účastník zaregistrovat do bonusové hry o zajímavé a hodnotné ceny od partnerských obchodů a firem.

„Všechny losy obsahují správnou výherní kombinaci, je tedy vždy na každém účastníkovi, jaká soutěžní políčka setře,“ doplňuje Tomáš Lučan.

Okamžitou výhru, dárkovou kartu v hodnotě 1 000 Kč, si výherci mohou vyzvednout na infostánku.

Termíny losování o bonusové ceny a seznamy vylosovaných výherců
jsou pravidelně zveřejňovány na webu a facebookové stránce Fora Nová Karolina.