Letiště Ostrava novou linku oznámilo na sociálních sítích. Po DHL jde o další velkou firmu z oboru, která do Ostravy bude létat. DHL létá pětkrát týdně do Lipska. V Ostravě se tak poprvé objevil letoun ATR42 v nákladní verzi společnosti Swift Air, která pro UPS bude na této trase létat. „Získali jsme jednu z největších logistických společností na světě, a tímto výrazně navýšíme počet přepraveného leteckého carga,“ uvedl obchodní ředitel Letiště Ostrava Stanislav Bujnovský.

Státní zástupkyně Tamara Kornasová se svou žalobou částečně uspěla.
Ve válce žalobkyň v Ostravě byla jako zbraň použita i šikana

Kolín nad Rýnem je hlavním evropským hubem pro UPS, podobně jako Lipsko pro DHL. „Nové spojení Ostravy s evropským hubem UPS v Kolíně nad Rýnem umožní pozdější vyzvednutí zásilky u zákazníka, což představuje významné zlepšení pro podniky na přibližně 4700 poštovních směrovacích číslech,“ uvedl ředitel UPS pro východní Evropu Ufku Akaltan.

Kromě DHL a UPS do Ostravy pravidelně létají nákladní letadla Uzbekistan Airways z Taškentu a Urumči. Zatímco v osobní dopravě mošnovské letiště paběrkuje a nabízí aktuálně jen jedinou pravidelnou linku Ryanairu do Londýna, v nákladní se mu daří. Objem přepraveného nákladu loni stoupl o 54 %, letos lze očekávat ještě větší nárůst. V případě osobní dopravy by měl začít ještě na konci října provoz letecké linky LOT do Varšavy.

Fronta lidí kteří se chtějí přihlásit k novému zubaři, 14. září 2020 ve Lhotce.
V Ostravě otevřel nový zubař. Lidé nocovali u ordinace, pak přišla obří fronta!