Dalšími členy vedení společnosti jsou generální ředitel Gregor Münstermann, ředitel pro výrobu a techniku Josef Buryan, ředitel pro personalistiku Jiří Gwozdz, ředitel pro prodej a marketing Amit Sengupta a ředitel pro investice Ivo Chmelík.

Rakeš Kapur vystudoval ekonomii na Univerzitě v Dillí. Stal se členem indického Institutu autorizovaných účetních a londýnského Institutu autorizovaných tajemníků a správců. Téměř 30 let pracoval v různých pozicích v oboru financí v Indii, Velké Británii a Švédsku, například pro dceřiné společnosti firem Volvo, Matsushita a Xerox. Ve skupině Mittal Steel působí od roku 2004. Pracoval ve společnosti Mittal Steel Poland jako kontrolor dceřiných společností a měl na starosti také vyjednávání s odbory.

Mittal Steel Ostrava produkuje tři miliony tun oceli ročně a nyní má 7400 zaměstnanců. V roce 2005 vydělala 4,6 miliardy korun čistého zisku při výnosech 57 miliardy korun. Loňské výsledky společnost zatím nesdělila. Firma je součástí největší ocelářské skupiny na světě Arcelor Mittal, menšinový podíl patří stále státu.