Nová prodejna se nacházív areálu obchodního centra Géčko v ulici Opavská hned vedle nákupního ho centra Globus.

Slavnostní otevření proběhne od čtvrtku do neděle, celková plocha nového prodejního centra Mountfield je 1734 m².

Prodejna nahradí původní pobočku v Hlučíně, která již nesplňovala současná kritéria kvalitního nakupování. Nabídne zákazníkům větší prodejní plochy s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci, samoobslužnou část, větší skladové prostory a v neposlední řadě i snazší dostupnost z hlavního silničního tahu na Opavu.

V prodejně je interiérové bazénové centrum, ve kterém je zabudován zapuštěný bazén Mercury a mnoho dalších bazénových a wellness doplňků a příslušenství. Zákazníci budou mít i mnohem snadnější přístup k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

Odvoz komunálního odpadu. Ilustrační foto.
Obce a města žádají revizi termínů skládkování odpadů

„S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali již v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v České republice, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách. To nás samozřejmě těší a víme, že jdeme správným směrem. Co se týká ostravského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment, proto tedy otvíráme již druhou prodejnu v Ostravě a věřím, že nově otevřená prodejna zákazníky uspokojí,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová.

Během slavnostního otevření prodejny v Ostravě bude veškerý sortiment nabízen za polovinu ceny a jako poděkování dostane prvních 300 zákazníků zdarma láhev exkluzivního vína.

Historie původní prodejny v Hlučíně začala již v roce 1995. V roce 1996 byla prodejna doplněna o venkovní bazénové centrum. Vzhledemk značnému nárůstu zákazníků byla prodejna v průběhu let čtyřikrát rozšířena o prostory servisu, skladu, prodejní plochy až na 440 m2 a také servisního příjmu. V těchto letech se hlučínská prodejna řadila k nejlepším prodejnám Mountfieldu nejen co do velikosti tržeb, ale i počtu servisních zakázek. Pro uspokojení velkého zájmu zákazníků byla v roce 2016 otevřena prodejna v Opavě. (vrt)

Lysá hora. Ilustrační foto.
Osm rezervací a přírodních památek: Drahokamy v koruně královny Beskyd