Od poloviny ledna mohou vyřizovat své požadavky v innogy zákaznickém centru budoucnosti.

„Jedná se o pilotní projekt zákaznického centra v souladu s nejnovějšími trendy. Našim zákazníkům nabídneme ještě efektivnější a komfortnější komunikaci při jejich kontaktu s dodavatelem energií,“ uvedl Lukáš Roubíček, jednatel společnosti innogy Zákaznické služby.

Aplikace ukazuje i místa pro ukládání odpadu, na snímku je pohled do mapy ulic v hlavní a staré části porubského obvodu.
Chytrými telefony proti nepořádku v Ostravě? Už to funguje
Stodolní ulice v Ostravě. Ilustrační foto.
Dodržování EET kontroloval berňák na Stodolní i v obchodech

Slavnostní otevření se uskutečnilo poslední lednový den a zúčastnili se ho kromě zástupců společnosti například ideolog prostoru zákaznického centra Marián Gečevský a starostka obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Petra Bernfeldová.

„Nezměnili jsme jen interiér pobočky, nová je především filozofie prodeje a přístupu k našim zákazníkům,“ řekla ředitelka zákaznických center Dana Hořejší.

Prostory centra jsou nově rozčleněny do zón, každá slouží specifickým prodejním či obslužným záměrům.

V nových prostorách zákazníci innogy vyřídí veškeré záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Mohou zde využít unikátní službu Monitorig spotřeby, službu pronájmu detektoru jedovatého oxidu uhelnatého a kouře či LED žárovek.

Zákaznické centrum innogy je otevřeno od pondělí do čtvrtku od 8 do 18 hodin a v pátek od 8 do 16 hodin. Ostravským zákazníkům je k dispozici také centrum innogy v Ostravě-Porubě.

Deník se zúčastní olympijských festivalů
Deník přemístí redakci do své zóny na Olympijském festivalu. Přijďte na kávu!
Předseda ČOV Jiří Kejval, primátor Ostravy Tomáš Macura, česká sjezdová lyžařka Kateřina Pauláthová a hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák si ve čtvrtek 1 února prohlédli aktuální stav příprav v Olympijském festivalu v okolí Ostravar Arény.
Inspekce Olympijského festivalu dopadla na výbornou