Za krásného počasí lázně a jejich klienty navštívili příbuzní, na kávu, zákusky z vlastní cukrárny a domácí limonády dorazili na kopec Hýlov i výletníci a cyklisté.

Od pátku do pondělí  se tak denně v kavárně vystřídalo na šest set hostů. Podle personálu je to více jak dvojnásobek běžného počtu.

Čtěte také

Kavárna byla kvůli celkové rekonstrukci uzavřena od 26. února, znova se otevírala 28. března. Aktuálně jsou vyměněny za nové všechny elektrické spotřebiče, opraveno je zázemí pro personál, změněný je celkový design kavárny vytvořený podle zahraničního vzoru, nové je také ozvučení.

Rekonstrukce za dva miliony

Hosté se mohou těšit na bohatou nabídku limonád, zákusků a zmrzlinových pohárů, a hlavně na výbornou kávu z moderního italského kávovaru.

Čtěte také

"Nové profesionální zařízení a lepší uspořádání zázemí by mělo ulehčit práci personálu, a tím i zkvalitnit obsluhu" řekl vedoucí stravovacího provozu lázní Marek Baláž. "Celková rekonstrukce lázeňské kavárny na naší kolonádě vyšla na více jak dva miliony korun," doplnil obchodní ředitel Sanatorií Klimkovice David Halfar.

Na další hosty z řad klientů lázní i veřejnosti se Café Kolnáda těší i v dalších dnech, otevřeno má denně do 8 do 19 hodin.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jediní v Česku: v Lukavci se na Velikonoce stále jezdí po vesnici na koních

Zdroj: Deník/Tomáš Januszek