Cílem je lidem umožnit dívat se na jejich oblíbené pořady tehdy, kdy mají chuť, a ne kdy to diktuje televizní program. Uživatelé ocení funkce, které Lepší.TV nabízí. Mezi nejoblíbenější patří neomezené nahrávání nebo zpětné zhlédnutí, která dávají uživateli jistotu, že o svůj oblíbený pořad nepřijde.

Pro běžné každodenní situace, kdy diváka od sledování vyruší jeho čtyřnohý mazlíček nebo hlučný soused, nabízí třeba praktickou pauzu nebo přetáčení. Lepší.TV lze sledovat nejen v televizi, ale také mobilu, tabletu nebo počítači. Dívat se můžete kdekoliv, a hlavně kdykoliv se vám zachce. Samotné zapojení je velmi snadné, Lepší.TV Box, který vám po objednání přijde poštou domů, stačí připojit k internetu a televizi.

Lepší.TV svými vlastnostmi vyniká v tom, že každou svou funkci něčím obohatila. V ceně jsou už zahrnuty prémiové stanice nebo sekce „To nejlepší z TV“, která dokáže ušetřit množství času, všechny pořady jsou totiž přehledně seřazeny a připraveny k okamžitému zhlédnutí. Stačí si jen vybrat z více než 500 filmových trháků.

Zhlédnutí pořadů až 30 dní zpětně je nadčasové a speciální kódování zaručí plynulé přehrávání i za velmi nízkého datového toku. Z Lepší.TV Boxu udělali jeho tvůrci doslova miniaturní počítač fungující na operačním systému Android. A není tak vůbec problém doinstalovat libovolné aplikace z Google Play nebo připojit přes USB port externí harddisk a sledovat videa či fotky z dovolené. K samotné televizi se pak Lepší.TV Box připojí přes HDMI nebo AV kabel.

A protože jsou tady Vánoce, a to je i čas dárků, jeden nabízí také Lepší.TV. Každý nový zákazník, který si pořídí do konce roku službu Lepší.TV, bude mít možnost sledovat stanice HBO, HBO 2 a HBO 3 na měsíc zcela bezplatně.