„Začlenění cestovní kanceláře Kovotour Plus do skupiny Travel Family nám umožní další nezbytný rozvoj. Jde o logické propojení silných touroperátorů – specialistů na určité destinace pro nabídku kvalitní dovolené v oblasti Středozemního moře. Spojení zapadá do aktuálního trendu konsolidace v oblasti cestovního ruchu, který bude do budoucna ještě více sílit,“ uvedl Jiří Hájek, původní majitel cestovní kanceláře Kovotour Plus působící na českém trhu čtvrt století. Hájek bude i nadále působit ve skupině Travel Family a podílet se na jejím strategickém rozvoji.

Do portfolia Travel Family, která je jedničkou na trhu cestovního ruchu pro cestování do Chorvatska, má nejširší nabídku na cestování do Řecka a na Kypr, již patří úspěšné a oblíbené značky Viamare, Vítkovice Tours a VTT. „Koupí Kovotour Plus výrazně posílíme svou konkurenceschopnost a pozici na českém trhu cestovních kanceláří v TOP 6 a vyrovnáváme se tak největším hráčům v cestovním ruchu v ČR, “ doplnil Ivan Lackovič, člen představenstva TNI Group zodpovědný za obchodní aktivity skupiny.

Značka cestovní kanceláře Kovotour Plus zůstane zachována a bude se dále profilovat především jako specialista na Černou Horu s cílem posilovat svou pozici jedničky na trhu pro tuto destinaci, kde jako jediná cestovní kancelář na českém trhu exkluzivně nabízí charterovou leteckou přepravu ze všech českých letišť (Praha, Ostrava, Brno, Pardubice). Má jeden z nejširších programů pro klienty ve věku 50+ na českém trhu včetně populárního produktu dovolená s muzikou. Kromě Černé Hory má Kovotour Plus v nabídce i Albánii, Bulharsko, Chorvatsko, Turecko, nebo Řecko.