Nyní tato největší regionální zdravotní pojišťovna přichází s řadou novinek,  postupně změní  svoje logo, vizuální vzhled, název, elektronickou komunikaci i marketingovou filozofii.

Původní název se od 1. ledna 2019 oficiálně zkrátí na RBP, zdravotní pojišťovna. „Potvrzuje to u nás i v zahraničí rozšířený trend používání zkratek, zkrácený název chceme například využít také pro změnu elektronické komunikace a aplikaci „Moje RBP“ přejmenovat na „my213“. Dá se číst česky i anglicky a doufáme, že osloví všechny věkové kategorie,“ uvedl výkonný ředitel RBP Antonín Klimša.

Obsahovou i vizuální změnou  projdou  dále webové stránky,  nově registrovaná doména zdravotní pojišťovny má tvar www.rbp213.cz . Dalšími novinkami bude otevření nové pobočky OC Nová Karolina, která od 1. prosince nahradí pobočku v Nádražní ulici, od 1. ledna 2019 se pak dočkají nových prostor i pojištěnci v Havířově. Stávající expozitura v ulici Svornosti se přestěhuje do větších a modernějších prostor, a to rovněž v rámci budovy magistrátu v těsném sousedství stávající expozitury.

(vrt)