Mezi atrakcemi najdete skluzavky, průlezky, kolotoč, autíčka, skákací hrady nebo trampolínové centrum. Projít se můžete v minizoo, kde jsou i kamarády zdejšího maskota Skaláčka, při teplém počasí si děti mohou užít zorbing na vodě. Pro letní sezonu je v plánu dobudování osmimetrové lanové pyramidy, bludiště a velké tubingové dráhy.

Ve třípatrové budově v alpském stylu se nachází sál se samostatnou terasou pro oslavy a svatby, stylová restaurace, salonek, bistro a venkovní terasy. Restaurace si zakládá na sezonnosti, proto v každém ročním období dochází k obměně jídelního lístku. Po celý rok se zde můžete těšit na zajímavé menu a víkendové akce, v létě se na terasách griluje.

Burza práce v Dolní oblasti Vítkovice, multifunkční aule Gong, 24. dubna 2019 v Ostravě.
Ostravsko: Mzda už není to první, co uchazeče o práci zajímá

Umístění areálu bezprostředně u lesa je ideální prostředí nejen pro svatby, ale i jiné významné rodinné události křtiny, narozeniny, různé oslavy, smuteční hostiny atd. Díky velkému sálu je zde možné uspořádat firemní akce, večírky atd.

V areálu se rovněž pořádají příměstské tábory, inline kurzy, parkourové workshopy, bike-kempy, příměstské školy v přírodě, výlety pro školy či školky nebo sportovní dny. Novinkou letošní sezony je nevšední zážitkový tábor Survivor, kde se děti společně za pomoci profesionálních záchranářů a vojáků naučí, jak přežít v lese bez moderních vymožeností anebo jak pomoci kamarádovi v nouzi. Letos poprvé na tábory mohou i děti předškolního věku.

Více informací o areálu najdete na www.skalkaostrava.com.

Pavel Kubina.
Kubina k byznysu s auty v USA: Čekal jsem, že to bude zábava. Vystřízlivěl jsem