Moderní prodejna je připravena obsloužit obyvatele okolních domů i další zákazníky, díky bezbariérovému přístupu je snadno dostupná také pro rodiče s kočárky a osoby s omezenou schopností pohybu.

Prodejna Albert byla navržena tak, aby zákazníkům nabízela pohodlný a efektivní nákup, zejména během odpoledních a večerních hodin. Urychlení nákupu pomůže pět samoobslužných pokladen, kde mohou zákazníci platit jak hotově, tak kartou, a jedna klasická pokladna na informačním stánku.

Rychlý nákup pro každého

„O prodejnu o velikosti přes 500 m² se stará 13 zaměstnanců, které jsme v uplynulých měsících zaučovali v nejbližších obchodech,“ zmiňuje distrikt manažer Radek Marvan a zdůrazňuje výhody nového supermarketu: „V prodejně nechybí moderní uzavřený chladící či mrazící nábytek, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat a správně nastavit teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Samozřejmostí je také LED osvětlení v celé prodejně.“

Zákazníci mohou v novém supermarketu vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu.

Sekce Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.