Děti, které dorazí v maskách, budou mít pro tento den lyžování zdarma. Na sjezdovce pro ně bude připraven slalom s překážkami plnými sladkostí, které si budou moci během lyžování „ulovit“.

Zapojit se mohou i účastníci na sáňkách a bobech. Návštěvníky přijde pozdravit maskot Ski areálu Razula, strašidýlko Razulák, a také Maxipes Fík. V soutěži o nejlepší masky se budou rozdávat atraktivní ceny a připraveny budou i hry, malování na obličej a tancování s Kristýnou.

Registrace začíná v 9 hodin, soutěžní jízdy masek budou probíhat od 10.30 do 12 hodin.

Pořadatelé doporučují přibalit k lyžím také plavky. Hned vedle sjezdovky Horal se nachází Wellness Horal s třemi termálními bazény. Koupání v nich se může stát příjemnou tečkou za rodinným výletem.

Podmínky ve Ski areálu Razula lyžování stále přejí. Přestože ve vzduchu je už cítit jaro a teploty stoupají, díky letošní bohaté sněhové nadílce je na sjezdovkách stále minimálně půl metru sněhu a jsou ve výborném stavu.

Při příznivých teplotách je v provozu i snowtubing. Ve středisku také stále platí akce Lyžuj a plav, díky níž lyžaři získají k celodennímu skipasu hodinový vstup zdarma do termálních bazénů. Více informací: www.razula.cz.