Během roadshow se návštěvníci v Ostravě dozvěděli podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Stejně jako vloni jim prodejci a vyškolený personál ukázali i dotykové informační tabule detailně vysvětlující jednotlivé technologie.

Letoun Eurowings u hangaru. Ilustrační foto.
Dohodnuto v Amsterdamu: Třináct Airbusů Eurowings dorazí do Mošnova

K letošní novince Toyotě C-HR byla připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédli varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. V soutěžním koutku si zazávodili s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a mohli vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

Toyota C-HR.Toyota C-HR.Zdroj: Toyota Roadshow

Pátá generace hybridního pohonu

S výjimkou nové generace Toyoty C-HR byly všechny modely k dispozici nejen k prohlédnutí, ale i k testovacím jízdám, spolu se všemi ostatními vozy v aktuální nabídce značky. Pátou generaci hybridního pohonu si tak zájemci mohli vyzkoušet v modelech Corolla a Corolla Cross.

„Pro Toyotu je to právě zákazník, kdo rozhoduje o tom, v čem bude jezdit a který druh pohonu je právě pro něj ten nejlepší. V neposlední řadě jde také o skvělou příležitost, jak odprezentovat naše nejnovější modely a technologické novinky,“ říká Michal Velička, manažer Toyota ČR.

Ostrava. Ilustrační foto.
Růst nájmů? Na Ostravsku nejvíce u bytů 2+1, nejlépe se pronajímají velké byty

Do začátku prosince „Hvězdná Toyota roadshow” navštíví 21 měst u nás. Jde už o druhý ročník podzimní akce Toyoty, loni ji navštívily tisíce lidí po celé České republice.

Veškeré informace o roadshow včetně dat jednotlivých zastávek najdete na internetových stránkách www.toyota.cz/roadshow.