Dříve si na hrobech mohli nechat vytvořit portréty pouze bohatí, ale díky fotokeramické technologii byly dostupné i pro širší veřejnost. Porcelánové fotografie se i u nás staly tradicí na hřbitovech a jsou jednou z forem vzpomínání na zesnulé. Jejich obliba stále roste, neexistuje totiž žádná jiná metoda, která by dokázala s takovou přesností vytvořit portrét, který by byl odolný proti mrazu, dešti a slunci.

Potěší nás, když si lidé převezmou vzpomínku, se kterou jsou spokojeni. Ukazuje nám to smysl naší práce.  Na výrobu porcelánových fotografií na hroby se specializujeme od roku 1991. Naše práce nám přináší smysl, protože vytváříme krásné vzpomínky na milované osoby. Naše porcelánové fotografie jsou trvalé a vydrží po mnoho let, jsou odkazem pro mnohé další generace.

Nejvíce zakázek máme v období dušiček. Na svátek všech zesnulých lidé navštěvují hroby svých blízkých a projevují jim úctu. Je milé se dozvědět, jak vypadal jeho pradědeček nebo prababička. I když jsme se s nimi osobně nikdy nesetkali a rodinná alba nejsou vždy k dispozici, na pomníku zůstává památný portrét zesnulého trvale. Porcelánové fotografie jsou krásnou vzpomínkou a pamětním portrétem na naše blízké.

Naše služby nabízíme v Ostravě, kde také přímo vyrábíme porcelánové fotografie na hroby. Více informací o ostravské pobočce najdete v tomto internetovém odkazu. Lidé chtějí tyto záležitosti často řešit osobně a abychom jim vyšli vstříc, tak nás najdou i v Brně a v Kolíně. Někdo však naopak ocení možnost řešit tyto záležitosti online prostřednictvím eshopu Keramio.cz.

Snažíme se vždy o co nejlepší výsledek. Máme v týmu odborníky, kteří svou práci dělají poctivě. S úctou vytváříme krásné, kvalitní a důstojné vzpomínky.  Lidé se nás často ptají, jestli jejich fotografie na hrob splňuje požadavky a je vhodná pro další zpracování. Jsou rádi, když jim poradíme. Ne všechny technologie jsou odolné proti mrazu, dešti a slunci. Opravdová fotokeramika pro kvalitní a odolnou fotografii na hrob je vypalována v peci při teplotách kolem 900 °C.