Základem nového pojetí značky VHM je podle ní zkratka názvu společnosti zobrazená modrými ostře řezanými písmeny, která odkazují na přesné strojírenství. Písmena doplňuje oranžový trojúhelník zobrazující výheň, symbol ocelářských procesů i bijící srdce.

Veřejnosti se nová značka VHM poprvé oficiálně představuje právě dnes na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, a to současně s ostrým startem nového webu vhm.company.

„Motivů pro změnu značky společnosti bylo hned několik. Vstup nového investora, úspěšné ukončení reorganizace, obnovení důvěry u klíčových zákazníků a nový vývoj v rámci vznikající skupiny CE Industries Jaroslava Strnada,“ uvedl obchodní ředitel VHM Daniel Doležal.

Značka VHM.

Třípísmenná zkratka VHM se podle něj ve značce objevila mimo jiné i proto, že se takto název společnosti dlouhodobě zkracuje ve všech typech médií, a není tedy pro veřejnost ani obchodní partnery žádnou neznámou. Obchodní jméno společnosti VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s. se nemění.

„Je u partnerů dobře zapsáno a není důvod dělat tak razantní změnu, jakou by byla revize obchodního jména společnosti,“ poznamenal Daniel Doležal.