VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Vědecko-technologický park v Ostravě

Rozšiřování VTP: budou další lokality vhodné?

Skupina kolem architektky Evy Špačkové vytipovala další lokality, do kterých by se mohl rozšířit areál Vědecko--technologického parku.

AKTUALIZOVÁNO

VTP v lesoparku nechceme: zní většinově z úst zastupitelů Poruby

/FOTOGALERIE/ Projekt rozšíření areálu Vědecko-technologického parku v Porubě byl včera zastupitelům představit ostravský primátor. Diskuze se protáhla do večerních hodin a ani tentokrát se Tomáš Macura nesetkal s pochopením. Našel se ale první příznivec projektu.

VTP: primátor nepřesvědčil

V Porubě se v úterý konala debata, na kterou ostravský primátor Tomáš Macura pozval veřejnost, aby představil projekt rozšíření vědecko-technologického parku v Porubě. Lidem jeho argumenty ale stejně nestačily.

Petiční akce proti rozšiřování VTP, přišlo přes pět set lidí

Petici proti rozšiřování areálu vědecko-technologického parku už podepsalo přes 3700 lidí

Obyvatelé Poruby: Rozšiřování VTP nechceme!

Obyvatelům Ostravy-Poruby a okolních obvodů se nelíbí plány města na rozšiřování areálu vědecko-technologického parku. Sepsali petici. Má už téměř dva a půl tisíce podpisů.

Vědecko-technologický park má zelenou. Může se rozšířit

Ostrava /DENÍK SLEDUJE/ - Městský obvod Poruba dal městu souhlas k územnímu rozhodnutí. Bez něj město Ostrava nemohlo pracovat na svém projektu v areálu parku.

Rozmach Vědecko-technologického parku Ostrava je ohrožen

Ostrava - Městský obvod Poruba nedal souhlas s územním rozhodnutím pro rozšíření areálu vědecko-technologického parku. Tím znemožnil městu přístup k vykoupeným pozemkům a zároveň ohrozil celý rozvoj areálu.

Vědecko-technologický park se bude rozšiřovat

Ostrava - Vědecko-technologický park, který se nachází za areálem Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava, čeká další rozšiřování, které přijde na stovky milionů korun.

Vědecko-technologický park pomáhá i studentům

Ostrava /ROZHOVOR/ -Centrem inovačního podnikání Ostravy i Moravskoslezského kraje je se svými 5,5 tisíci m² pronajímatelné plochy Vědecko-technologický park (VTP).Jeho ředitel Roman Michalec nám umožnil nahlédnout do zákulisí této instituce.

Vědecko-technologický park se rozrostl

Ostrava /FOTOGALERIE/– Vědecko-technologický park Ostrava v Pustkovci se rozrostl o 180 metrů čtverečních nových kancelářských prostor. Rozšíření stálo třináct milionů korun, pěti miliony přispěla Ostrava, zbytek dotovaly evropské fondy.

Město chce prodat pozemky ve Vědecko-technologickém parku

Ostrava/ Ostravští zastupitelé se na své poslední schůzi domluvili, že prodají zbývající pozemky v areálu Vědecko-technologického parku v Pustkovci.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT