více >>

Czech Indoor Gala 2019

Akce již skončila

12. 2. Czech Indoor Gala 2019, mezinárodní atletický mítink, Atletická hala Ostrava

Hlavní tváří mítinku je běžec Jakub Holuša, který se ukáže ve skvělé konkurenci v běhu na 800 metrů. I v dalších disciplínách diváci nepřijdou zkrátka, nejlepší čeští atleti se v únoru představí v Ostravě.

Mezinárodní mítink Czech Indoor Gala ani potřetí v řadě nepřijde o účast trojnásobného halového mistra světa i Evropy Pavla Masláka. Svěřenec Dalibora Kupky bývá tradičně jednou z největších hvězd Czech Indoor Gala a jinak tomu nebude ani letos. I tentokrát se postaví na start závodu na 300 metrů. 

Do Ostravy dorazí také český rekordman v dálce Radek Juška. Svěřenec Josefa Karase se před domácím publikem utká mimo jiné se dvěma japonskými dálkaři s osobním rekordem přes osm metrů. Závodit budou třetí muž z asijského šampionátu 2017 Šotaro Širojama a pátý dálkař loňského asijského mistrovství v hale Nacuki Jamakawa.

Výtečné klání se čeká i v koulařském sektoru. S Tomášem Staňkem změří síly Konrad Bukowiecki a další borci s osobními rekordy přes 21 metrů - více zde

Dvouhodinový hlavní program Czech Indoor Gala (mítink pod hlavičkou European Athletics Indoor Permit) startuje 12. února 2019 slavnostním zahájením krátce před pátou hodinou odpolední, národní předprogram poběží už hodinu předtím (od 15:45). 

12. 2.  (15:45–19:00)
Ostrava
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ