více >>

Monkey Business představí v Ostravě novou desku

Akce již skončila

Loni v říjnu vydala kapela Monkey Business nové CD s názvem Bad Time For Gentlemen. Nyní na tento hudební počin naváže stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech. První koncert uskuteční v neděli 9. února 2019 v Bratislavě, sedmnáctku vystoupení kapela završí tradičním koncertem v pražských Žlutých lázních 23. května.
Po komplikovaném zranění nohy, kvůli němuž nemohla absolvovat prosincové koncerty v Lucerna Music Baru, se na jarní turné obzvlášť těší zpěvačka kapely Monkey Business Tereza Černochová. „Letos už máme za sebou kapelnické soustředění, na kterém jsme se na koncerty skvěle naladili. Těšíme se na naše fanoušky a ti se zas můžou těšit na písničky z nového alba,“ říká Černochová.

Tuzemská funky-pop stálice Monkey Business přiváží do Ostravy hned dvě novinky! Třetí sobotu v únoru se totiž představí v klubu BrickHouse na Dole Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice s aktuálním albovým počinem Bad Time For Gentlemen a taktéž „jinou“ hlavní zpěvačkou Terezou Černochovou (nahrazuje původní ženský hlas kapely, Tonyu Graves). Monkey Business o poslední desce říkají, že nese „nezaměnitelný rukopis“ Romana Holého a vyzdvihují jak současnou vokalistku, tak kolegu za mikrofonem Matěje Rupperta. S kapelou dorazí i muzikanti světového věhlasu: pozounista Fred Wesley, saxofonista Tivon Pennicott, další zpěvák Ashley Slater či klávesista Ondřej Pivec. Koncert začíná ve 20 hodin.

Monkey Business turné Bad Time For Gentlemen 2019
9. 2. - Bratislava – Ateliér Babylon
15. 2. - Frýdek-Místek – Stoun
16. 2. - Ostrava – BrickHouse DOV
1. 3. – Olomouc – Sklub
9. 3. – Mariánské Lázně – Club Na Dvorku
15. 3. – Humpolec - Hell klub
16. 3. – Děčín - klub Kotva
22. 3. – Havířov - klub Stolárna
23. 3. – Boskovice – Sokolovna
5. 4. – Plzeň – Depo 2015
6. 4. – Karlovy Vary – Lidový Dům
13. 4. – Kolín – MSD Kolín
26. 4. – Krnov – Kofola klub
27. 4. – Vsetín – 3 opice
3. 5. – Litomyšl – Kotelna
4. 5. – Klatovy – Bistro Vlaštovka
23. 5. – Praha – Žluté lázně

16. 2.  (20:00–23:59)
Ostrava
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ