více >>

Spokey Rainbow Run

Akce již skončila

Dolní oblast Vítkovic ovládne Karibik
Jednou z hvězd běhu Spokey Rainbow Run bude 26. května v Ostravě i Leoš Mareš.
Už počtvrté ovládne v sobotu 26. května areál Dolní oblasti Vítkovice nový světový fenomén, Spokey Rainbow Run, který pro všechny účastníky slibuje opět nejen skvělou zábavu, ale také spoustu zážitků. Letošní ročník se ponese ve stylu Karibiku.

Hlavní organizátor akce, Roman Fučík, potvrzuje, že se nebude jednat jen o klasický běžecký závod.

„V areálu bude pláž, piráti, palmy a všichni účastníci si domů odnesou pamětní mince, které znají z filmu Piráti z Karibiku,“ uvedl Fučík. Oznámil i jména hvězd, které budou vystupovat v doprovodném programu.

„Do Ostravy přijedou Leoš Mareš, Dara Rolins, kapela Slza, DJ Lowa a další. Moderátorem akce pak je Michal Kavalčík,“ prozradil Fučík.

Sám věří, že čtvrtý ročník Spokey Rainbow Runu bude opět lepší než ten minulý. „Mým hlavním cílem je akci pořád zlepšovat. Snad se nám to podaří,“ uvedl Fučík a se sentimentem v hlase zavzpomínal i na samotné začátky.

„V roce 2015 jsem odjel na čtyři dny do Irska, kde mi o duhovém běhu řekl můj kamarád Jarda. V Irsku několik let žil a běhu se zúčastnil. Chtěl, aby se i tato světová událost dostala do Ostravy. V první chvíli jsem tu myšlenku hodil za hlavu, ale pak jsem se k ní vrátil. A udělal jsem dobře. Mým životním snem je uspořádat akci pro dvacet tisíc lidí. I když je přede mnou ještě dlouhá cesta, tak věřím, že jednou a možná právě díky Rainbow Runu se mi to splní,“ dodal Fučík.

Více informací o běhu najdete na webu http://www.rainbowrun.cz.

26. 5.  (13:00–23:59)
Dolní oblast Vítkovice. Vítkovice 3004, 703 00…
SDÍLEJ: