Mezi největší taháky patřily koncerty kapel Nazareth, Death Angel, Deathstars, Primal Fear a Serotonal, z domácích skupin si zahráli například Divokej Bill, Cocotte Minute, Wohnout, Doga, Kreyson či Argema.

„Na předchozích ročnících jsem nebyl, přijel jsem výhradně na Nazarety. Pro starší generaci jsou symbolem začátku rocku, začínali v době, kdy se ještě nehrál tvrdý metal. Viděl jsem je už před patnácti lety. Teď zůstali dva z původní kapely, ale jsem rád, že jsem je slyšel i v Třinci. Po nich hrála Doga, která je taky super,“ řekl Deníku pětapadesátiletý Jiří Šlesinger z Vratimova. „V pátek jsem si poslechl skoro všechno, některé věci mi sice splývaly, ale stálo to za to,“ dodal muž. V sobotu si už ale nemohl dovolit být na stadionu až do konce. „Vím, že jdu na šichtu,“ poznamenal.

„Nazareti byli vynikající, v pátek to byla vůbec nejlepší skupina,“ byl přesvědčen čtyřiačtyřicetiletý Miroslav Slouka z Olomouce. „Nám se líbí kapely, které známe. Divokej Bill, Doga, to je klasika. Nazareth? Nic moc, už jsou fakt staří,“ poznamenala jednačtyřicetiletá Marcela Pilchová z Třince.

Poslední Noc plná hvězd se prý nelíbila jednadvacetileté Petře Horáčkové, která do Třince dorazila z Moravská Třebové. „Letos to bylo strašně slabé. Přitom předtím to byla tři roky paráda. Nazareth jsou dobří, ale ne pro tento festival, kde je většina mladých lidí. My bychom chtěli něco jiného. Vadí mi, že letos tu nebyli Horkýže Slíže,“ prohlásila. Kapela Doga v Třinci oslavovala dvacet let své existence. Představila i knihu s názvem 20 let dogové závislosti. „Kniha z pera Jaroslava Špuláka je psána velmi netradičním a o to čtivějším způsobem,“ řekl Radek Bubeníček z pořádající agentury.(lew)