„My si však sesterské bytí nosíme stále v srdíčku a nadále se chceme o ně podělit s posluchači,“ říká Sandra Schwarzová. Proto k odkazu Zrcadlových sester přibyl nezvykle muž jménem Jiří Philipp. A činnost Zrcadlových sester stále pokračuje koncertováním a natáčením nových cédéček. Už ve středu večer se Zrcadlové sestry představí od 19 hodin na koncertě v ostravském Divadle loutek, když před časem nadchly publikum na divadelním festivalu ve slovenské Nitře.

Písničky dua jsou osobité, vyprávějí o pocitech současníků. A hlavně oba účinkující – Sandra a Jirka – chtějí posluchačům dát co nejvíce radosti, pocitu sounáležitosti k životu a lásce mezi lidmi. Sandra a Jirka se úžasně doplňují nejenom v hudebních nápadech, ale také třeba v jídelníčku, neboť jak známo, protipóly se přitahují. Sandra miluje ovocné knedlíky, zatímco Jiří bramborový salát s řízkem.

Sandra je absolventkou gymnázia, na lidové konzervatoři studovala sólový zpěv a nyní je studentkou ekonomické fakulty – Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Jiří Phillip spojil svůj život s hudbou, studuje brněnskou JAMU, dovede nekonečně s velkou radostí vstřebávat krásu barev, stínů, což ostatně uvádí na svých webových stránkách.

A jaká je Sandra Schwarzová? Sympatická, milující romantiku, vodu, slunce, vzrušující jízdu na motorce a atmosféru jednotlivých koncertů. A také má ráda své rodiče, tatínka, kterého ne vždy respektuje, ale po čase zjistí, že to sní myslí velmi krásně…

Dnešní koncert Zrcadlových sester chce být podle účinkujících malým předvánočním pohlazením a hlavně příslibem do Nového roku, v němž čeká toto nevšední duo plno další nádherné tvůrčí práce.