V něm od 20 hodin Filip Čenžák (kytara, zpěv, klavír), Robert Foldyna (baskytara), Michal Georgiev (kytara) a Tomáš Gengela (bicí) pokřtí za přítomnosti folklorního souboru Ševčík premiérové album Grey Is A Compromise.

„Ševčíci budou nejen kmotrem desky, kterou jsme točili celých čtrnáct měsíců, ale taky si s námi zazpívají,“ říká manažer kapely a baskytarista Robert Foldyna.

Brit-popoví Sunnyflower ohlásili dokončení prací na premiérovém CD na svých webových stránkách už na konci května, ale teprve až teď s ním oficiálně vyjedou mezi posluchače. „Jsme na to dílo docela pyšní. Hodně nám s ním pomohla dvojice skvělých lidí – producent Petr Slezák, jenž se kromě jiného podílel na finálním mixování, a taky Andrej Lažo, který je mimochodem podepsaný pod Oscarem pro Hansarda a Irglovou,“ dodává Foldyna.

Všichni ti, kteří si v pátek večer najdou do Parníku cestu, se mohou těšit nejen na kvalitní muziku, ale kapela Sunnyflower si pro ně připravila i něco navíc: „V Parníku to rozbalíme. Zahrajeme všechny skladby z nové desky, přidáme zbrusu nové kousky a taky jeden zbrusu starý. Pro všechny fanoušky máme nachystané jedno překvápko. Ale nechci to moc prozrazovat. Řeknu jen, že nás momentálně sponzoruje Jameson…,“ uzavírá vysmátý manažer.