Vytisková se stane od nového roku nejen novou tváří hudebního pořadu Televizního studia Ostrava Medúza, ale i jednou z hlavních postav divadelní hry Holky Elky. Na prknaDivadla Poprchává se postaví už sama – bez podpory své skupiny.

Letošní rok byl pro Kláru Vytiskovou více než zdařilý. Podařilo se jí se skupinou Toxique absolvovat dvě velmi úspěšná turné. Spolu také vydali koncertní DVD I Love My Sofa, které vyšlo v říjnu letošního roku. Jako skupina získali také čtyři nominace ve výročních cenách Akademie populární hudby Anděl 2008.

Klára Vytisková má vlastní styl, názor i přehled. Do pořadu se bude snažit vkládat nové trendy i vlastní zkušenosti. Medúza se přesouvá z původního bloku pro děti do vysílacího času určeného dospívajícím a dospělým, bude se postupně proměňovat i vizuální stránka tohoto pořadu. Určitě nebudou chybět její vlastní komentáře módních trendů souvisejících nejen s hudbou.

Nový vysílací čas premiér Medúzy bude v sobotu od 12.30 naČT 2, reprízypak poběží večtvrtek od 19.05 a v pátek od 13.10 rovněž na druhém programu.