Organizátoři letos lákají na nejsilnější line-up v historii festivalu, který ve srovnání s minulými ročníky zahrnuje dvojnásobný počet zahraničních interpretů. Fanoušci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program.

Léto v Ostravě bude patřit festivalům a jedním z nich bude již sedmý ročník Beats for Love – „velký brácha“ festivalu Colours of Ostrava. Hlavní hvězdou tanečního festivalu bude například DJ Don Diablo, který spolupracoval například s kapelou Coldplay a zároveň se minulý rok umístil na 7. místě ve světové anketě DJ Mag Top 100 DJs, nebo DJ Robin Schulz.

„Letos dojde ke zvětšení areálu a připravujeme plno dalších novinek, jako například kvalitnější pyrotechniku a efekty na Love stage a jsme rádi, že přivítáme téměř dvojnásobek headlinerů,“ řekl na tiskové konferenci ředitel festivalu Kamil Rudolf. K dalším novinkám přibyde například DJ škola, kde si návštěvníci budou moci pod rukama zkušených DJ vyzkoušet mixování hudby.

Na své si přijdou i ti, které taneční hudba moc neláká. Budou moci navštívit lekce jógy, nebo workshopy a diskuzní fóra. Jednodenní či celofestivalové vstupenky jsou stále k dispozici.

Kateřina Holíková