Yozamdias a Nik Tendo, to jsou dvě přední jména současného českého hip-hopu. Kontroverzní, osobití, uvěřitelní a jak jinak, zábavní. Dvojice z labelu Milion Plus se představí první den v 18.30 na Love stage. Na stejném pódiu si ten den zahraje třeba také Lost Frequencues z Belgie. "Belgický DJ a producent, který se loni umístil mezi první dvacítkou v DJ Mag Top 100 DJs a s kterým spolupracují James Blunt, Kanye West, Armin van Buuren nebo Zonderling míří po pěti letech opět do Česka," ohlašuje hvězdu program Beats or Love. Zahraje od 23 hodin.

Nik Tendo - No Phone 

Zdroj: Youtube

Přesně o hodinu a půl dříve, tedy 21.30, se na Love Stage Beats for Love postaví další paráda, tentokrát z UK, Modestep. "Elektronický projekt hrající dubstep, D&B a elektronický rock, který se skládá ze dvou hlavních producentů a na vystoupení je vždy doplněn dalšími hudebníky. Byl založen v roce 2010 v anglickém Londýně," zve program festivalu. 

Ostrava, Dolní Vítkovice. Ilustrační foto.
TOP 10 turistických cílů Moravy a Slezska: skokanem roku se stal hrad

Závěr prvního dne pak na Love Stage bude patřit jménu Vini Vici. "Izraelský psytrance projekt, který je aktuálně #20 v DJ Mag Top 100 DJs. Spolupracují s nimi jména jako Armin van Buuren, NERVO, R3HAB, Paul Van Dyk či Astrix a vydávají na Armada Music, Iboga Records nebo Future Music Records," píše program. 

Hedex & Modestep - On My Mind

Zdroj: Youtube

Veselo ale bude i na dalších scénách festivalu. Předtsaví se zde špička i talentovaná jména nejen domácí taneční DJ scény, ale také ze zahraničí. Už v 16 hodin točí gramofony na scéně Evropa 2 House Square zkušený Djeda Lebeda, pro kterého to v rámci akce není jediný set, zahraje tu i Chris Sadler. Reggae 2 Jungle, tak tato stage Beats for Love rovněž už první den nabízí mnohé, hrají třeba Selectror Boldrik, Cocoman, Mikkim, angličan Vandal a další.

Vladana Gomes Adolfo, rodačka z Ostravy se provdala za Angolana a již několik let žije a podniká v hlavním městě Luandě.
Život a láska v Africe: Rodačka z Ostravy chystá další knihu a setkání s čtenáři

Techno, EDM, trance, psytrance, brakbeat, electroswing, to je výseč dalších stylů, jejichž špičky scén festival do Ostravy hned první den akce přináší. Veškeré další potřebné informace o festivalu najdete v tomto webovém odkazu.