Od Švýcarska přes Izrael až na Mauricius. Podzimní promítání outdoorového festivalu Ozvěny nabídne program, díky kterému alespoň pomocí besed nebo projekcí navštívíte mnoho míst zeměkoule. Sedmnáctý ročník Ozvěn startuje příští čtvrtek15. listopadu 2019 v Planetáriu Ostrava.

První hudebně cestovatelský festival proběhl před osmi lety a od té doby se v pravidelných intervalech dvakrát ročně vždy na jaře a na podzim opakuje. Letošní sedmnáctý ročník nabídne program od čtvrtku až do pondělka. Cestovatelé, které se chtějí podělit o své zkušenosti tak například ukáží, jak procestovat stopem ostrovy v Indickém oceánu.

Pokud někdo není milovník odpočinku v luxusních hotelech, a raději by si Mauricius procestoval s baťůžkem na zádech, určitě si zde přijde na své.

Program startuje v Planetáriu Ostrava, kde se promítne pohoří Bulharska, Švýcarska anebo přednášku o zemi, kde se střetávají tři nejvýznamnější náboženství – Izrael.

O víkendu se pak bude střídat hudba s cestováním v podobě koncertu folkových skupin v Klubu Parník. V rámci promítání proběhne i workshop k populárnímu lowcost cestování, nebo také k cestování s těmi nejmenšími. Pokud si někdo plánuje během svých dalších cest vydělat, tak ho bude zajímat například povídání o programu WORK&TRAVEL v Americe.

Sedmnáctý ročník Ozvěn bude trvat od čtvrtku 15. listopadu do pondělí 19. listopadu 2018, a spolu s hudebními vystoupeními a projekcí nabídne program v kině Vesmír, Planetáriu, DK Akord, Klubu Parník a v kině v Polance.

Vstupenky na jednotlivé dny se pohybují od 100 do 200 korun, nebo si můžete rezervovat permanentku na celou dobu trvání festivalu, která vyjde na 400 korun.

Kateřina Holíková

Ilustrační foto.
Kreativ a Život bez bariér na ostravské Černé louce