„Je to píseň pro všechny mámy na světě a o trochu víc pro ty naše, které nás vždy podporovaly, ale taky dokázaly podrobit kritice, když to bylo potřeba. A všechny jejich zásadní rady jsme vložili do této písně, která je zároveň velkým DÍKY,“ líčí zpěvák Richard Krajčo.

Němečtí Scooter během svého turné 100% Scooter - 25 Years Wild and Wicked v Ostravě, Ostravar Aréna, 9. března 2019.
OBRAZEM: Legenda roztančila Ostravu. Němečtí Scooter zde slavili 25 let

 Singl, který vznikal v nahrávacích studiích v New Yorku v produkci Ondřeje Fiedlera, doprovází originálně pojaté lyric video. V něm nás členové kapely nechávají nahlédnout do svých rodinných fotoalb. Na dobových černobílých snímcích můžeme vidět i tváře těch, o kterých song pojednává – tedy matek muzikantů.

Videoklip můžete zhlédnout zde:

Zdroj: Youtube

Album 25 v roce 2017 shrnulo všechny zásadní hity formace z Havířova. Kromě jednadvaceti do té doby známých písní přineslo i čtyři tehdejší novinky. Tři z nich se už mezitím probojovaly na vrchol českého rádiového žebříčku. Na řadu nyní konečně přichází poslední z nich.

Vyšel loni na podzim na CD, DVD a Blu-ray a již v okamžiku vydání se stal multiplatinový.

Evžen Hofmann.
Kytarista Kryštofů Hofmann vydal instrumentální album: Splnil jsem si sen

„Žádnou další metu už nemáme, dosáhli jsme všeho, o čem jsme jako kluci snili,“ uvedl na listopadové premiéře v kině Cinema City v OC Chodov dojatý Richard Krajčo, který už předtím strahovské koncerty označil za „dva nejbáječnější dny kariéry“.

Rok 2019 bude pro Kryštof především ve znamení koncertů. Kapela zazáří na největších českých festivalech, včetně Majálesů, putovních Hradů CZ nebo Votvíráku. Na podzimní měsíce fanouškům přislíbila již třetí pokračování svého komorního turné po divadlech s názvem Jenom písničky tour.

Skupina Kryštof při přebírání ceny Anděl.
Frontman kapely Kryštof Richard Krajčo: Chtěli bychom si zahrát i na Bazalech