Na 17. ročníku pivovarských slavností vystoupí Tři sestry, Richard Krajčo, Čechomor, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže, Michal Hrůza nebo třeba pravá britská rocková kapela Shoshin. 

„Letos jsme dali dohromady opravdu multižánrový a pestrý program," tvrdí odhodlaně event manažer pivovaru Jan Vošta.

Posuďte sami. V rozmezí dvou dnů od pátku 23. do soboty 24. června se v areálu pivovaru vůbec poprvé představí Tři sestry a po 14 letech dorazí i kapela Čechomor. A ačkoliv kapela Kryštof slíbila, že se teď v Ostravě chvíli neukáže, neznamená to, že na slavnostech nemůže vystoupit alespoň její frontman Richard Krajčo.

Ten pro své ostravské vystoupení chystá speciální projekt. „Vystoupení bude šité na míru pro tuto příležitost a dopředu můžeme říct, že nikde jinde podobné nezažijete," láká Vošta návštěvníky. Ti už tradičně u vstupu dostanou pivo zdarma a další mohou ochutnat na nádvoří pivovaru přímo z obřích ležáckých tanků.

Tam navíc kromě výše uvedených vystoupí také kapely Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže, DJ Lipo, Michal Hrůza, Jakub Ondra, Paranoid, Zakázaný ovoce, Light&Love a Legendy se vrací. A také mladá britská skupina Shoshin, která má potenciál stát se „černým koněm" slavností.

„Rozhodně budou jejich oživením," očekává Vošta, který jejich hudbu charakterizuje jako mix rocku, reggae, soulu s hip-hopem a latinou.

O podrobném programu slavností, na které se nyní v druhé předprodejové vlně prodávají lístky za 330 korun na oba dny (190 korun na jeden den), budeme brzy informovat.

Fotogalerie: Šestnáctý ročník Slavností pivovaru Ostravar

V přiložené fotogalerii si můžete připomenout šestnáctý (loňský) ročník Slavností pivovaru Ostravar a jeho atmosféru.

Slavnosti pivovaru Ostravar
Kdy: 23. a 24. června 2017
Kde: areál pivovaru v Ostravě-Fifejdách
Kdo vystoupí: Tři sestry, Čechomor, Richard Krajčo aj.
Cena: 330 korun v předprodeji (ostravar.cz, infocentra), 400 korun na místě