Masopustní speciálMasopustní speciálZdroj: DeníkPáteční Deník se totiž bude věnovat právě masopustům. Jeho důležitou součástí budou i pozvánky na masopustní akce, které se ve vašem okolí konají právě o hlavním masopustním víkendu.

Mnohé ostatky, fašanky, masopustní dny či jak se různě oslavám konce hodování a začátku Velikonočního půstu říká, už jsou za námi, ale právě tento víkend a v pondělí období masopustu končí.

Páteční Deník přinese masopustní tipy speciálně pro každý region, tak, jak jste v Deníku zvyklí. A kromě toho si přečtete i spoustu dalších informací.

Masopustní dobroty. Ilustrační snímek
Rekordní masopustní dobroty: Klobása z 21 druhů masa i tlačenka dlouhá 27 metrů

Příběhy nejzajímavějších masopustních slavností u nás, kde jsou nejznámější karnevaly v zahraničí. Kde se jak masopustu říká, pranostiky, masopustní kalendář. „Pokud máte masopust rádi a máte fotografie nebo videa, o něž byste se rádi podělili, můžete nám je navíc poslat do redakce,“ poznamenal ředitel redakcí Deníku Roman Gallo.

Páteční Deník prostě bude jiný, masopustní.

A navíc na vás čeká ještě překvapení, které zavádíme natrvalo… Osm stránek zpráv ze všech koutů Čech, Moravy i Slezska navíc.