„Musím říci, že opravdu značný. Vždyť za necelé tři týdny od začátku předprodeje jsme již prodali první vlnu čtyř tisíc kusů nejlevnějších čtyřdenních vstupenek. V současné době se prodává již druhá vlna za 1390 korun, těch je nyní k dispozici pět tisíc kusů. Poté se cena opět zvýší. Velmi nás těší takový zájem fanoušků, je to ale zároveň závazek, aby program, který v současné době připravujeme, je nejen nezklamal, ale i nadchl,“prozradil Deníku Jiří Sedlák za pořadatele mezinárodního festivalu Colours of Ostrava 2011.

Brendan Perry se vrací rád


První potvrzenou hvězdou festivalu pro příští rok je zároveň zpěvák a multiinstrumentalista Brendan Perry. Šestnáct let tvořil jeho hluboký nezaměnitelný hlas vedle Lisy Gerrard poznávací znamení dua Dead Can Dance, které do rozpadu v roce 1997 vydalo celkem devět alb a proslavilo se po celém světě svojí éterickou elektronickou hudbou s prvky world music, new age, středověkými zpěvy či keltskou melodikou.

„Plníme tímto slib, který jsme dali fanouškům poté, kdy jeho koncert musel být letos z důvodu prudké bouře zrušen,“ doplňuje Zlata Holušová.
Festival Colours of Ostrava nabídne příští rok během čtyř dní na šestnácti scénách přes 160 kapel, dýdžejů, filmů, diskusí, workshopů či divadel včetně největších hvězd světové hudby.

„Budeme dále pokračovat ve zlepšeních, která jsme zavedli letos - stylová klubová stage v jednom z pavilonů, druhá lávka přes řeku Ostravici, velkokapacitní tribuny, rozšiřování areálu a podobně,“ uzavírá Zlata Holušová. Více informací na www.colours.cz.

Všechny články k proslulému ostravskému festivalu ČTĚTE ZDE!