Píseň kapela odtajní 14. února na svatého Valentýna, kdy zároveň začíná i předprodej na Kryštof Srdcebeat Tour 2015.

„Srdcebeat je píseň o bezpodmínečné lásce, bez všech těch kdyby, jestli, pokud, možná, bez kompromisů a touhy měnit a být měněn. Je šance ji dostat od někoho jiného než od dětí? My sami to dokážeme? Kolik z nás ji v životě potkalo? O tom jsem ji složil," představuje novu píseň Richard Krajčo, vůdčí postava kapely.

Srdcebeat bude mít premiéru na svatého Valentýna, kdy také začne předprodej na halové turné Kryštof Srdcebeat Tour, na které se kapela vydá v říjnu. „Tentokrát zavítáme do pěti měst. Chystáme pro fanoušky velkou show a spoustu překvapení, které budeme odtajňovat postupně. Ale rádi bychom překonali sami sebe a laťku, kterou jsme si nasadili při turné k albu Inzerát. Podle plánů a vizí od toho nejsme daleko," říká Richard Krajčo.

Turné začne 20. října v ostravské ČEZ Areně, o tři dny později Kryštof zavítá do brněnské haly Rondo.

V Praze se kapela představí 27. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká liberecká Home Credit arena. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v pardubické Tipsport Areně.

Vstupenky jsou k dostání za 490 korun ke stání a za 590 korun k sezení. Předprodej zajištuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal.