„Zámky ve Frýdku a Paskově byly obsazené, záložna je moc malá a do kavárny či knihovny bychom se nevešli,“ vysvětlila místo konání předsedkyně klubu, fotografka Gabriela Pachová. Její práce jsou ve výstavní síni Viléma Wünscheho po boku děl Aleny Borské, Evy Faldynové, Stanislava Gorného, Lenky Peřichové, Jarmily Mičincové, Jany Petříkové, Antonína Hrubo, Ivo Nováka, Antonína Kačmaříka, Jarmily Janečkové, Ludmily Janech Sojkové, Miroslavy Ježkové, Rostislava Jaroše, Jarmily Mazlové, Marcely Vavříkové a Miroslava Žižky. A V-klub přibral i hosty: Renátu Tropkovou, Františka Bubu a členy Fotoklubu Fotopozitiv FM.

Waterloo se v souvislosti s Napoleonem užívá pro porážku, restaurace v Třinci-Oldřichovicích jednu utrpěla a vypadá to, že se z ní nevzpamatuje, 8. 2. 2023.
Waterloo v Oldřichovicích, podnik Napoleon zřejmě definitivně zavřel

„Obrazy, fotografie, smalt, batika, řezby,“ vyjmenovala Gabriela Pachová, co frýdeckomístečtí umělci ukazují havířovským návštěvníkům. V-klub uspořádal společnou výstavu v tak velkém rozsahu po delší době, jinak se jeho členové prezentují samostatně.

Doma ve Frýdku-Místku pořádá klub od roku 1990 FM Salon a podílí se na setkání regionálních umělců Montmartr. V-klub vznikl před devětadvaceti lety, a to díky malíři Petru Rumianovi a sochaři i řezbáři Tomáši Cidlíkovi.